O Odblaskach.net.pl

O NAS

Firma PHU LIZARD, to producent i dostawca gadżetów odblaskowych z długoletnim doświadczeniem w branży, obsługujący z powodzeniem zarówno podmioty krajowe, jak i zagraniczne. Misją naszej firmy jest ochrona jak największej liczby potencjalnych ofiar wypadków głównie pieszych i rowerzystów poprzez propagowanie idei używania elementów odblaskowych.

W Polsce ginie na drogach ponad 5 tys. osób rocznie, okaleczonych w wypadkach zostaje ok. 60 tys., z tego prawie połowa to piesi i rowerzyści.

Pomimo dziesięciokrotnie mniejszego ruchu po zmierzchu - właśnie wówczas zdarza się ok. 50% wypadków - przyczyną jest brak widoczności.
Pomimo dziesięciokrotnie mniejszego ruchu po zmierzchu - właśnie wówczas zdarza się ok. 50% wypadków - przyczyną jest brak widoczności.

Każda osoba w wieku do 15 lat, poruszająca się drogą po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest zobowiązana używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego. Art.43. ust.2. (Dzieci na drodze)

Oferowane gadżety odblaskowe nie stanowią środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21.12.2005 r. Jedynymi produktami stanowiącymi środek ochrony indywidualnej w myśl ustawy są kamizelki ostrzegawcze.

Nasze atuty

KOMPLETNA OFERTA PRODUKTÓW ODBLASKOWYCH

Lata naszych doświadczeń w branży doprowadziły do stworzenia kompletnej oferty produktów odblaskowych przy zachowaniu możliwie najniższej ceny. Do produkcji używamy najlepszych surowców:

  • folii mikropryzmatycznej
  • tkanin odblaskowych i fluorescencyjnych
  • diod LED
  • pryzmatów z tworzyw sztucznych (PMMA)

Jesteśmy pierwszym polskim producentem, który wprowadził zawieszki magnetyczne jako alternatywny sposób mocowania.

OCHRONA JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY PIESZYCH I ROWERZYSTÓW

Różnorodność i innowacyjność naszej oferty ma zachęcić głównie najmłodszych do używania odblasków na co dzień.

Nasze produkty są doskonałym nośnikiem reklamy, dzięki której reklamodawca przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa ruchu na drodze. Realizuje w ten sposób ustawowy obowiązek (np. policja, straż miejska, urzędy gmin), bądź w przypadku firm komercyjnych buduje nowy wizerunek.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Przedstawiamy wizualizacje przed rozpoczęciem procesu produkcji. Dajemy możliwość stworzenia własnego kształtu naszych produktów, takich jak zawieszki odblaskowe, breloki odblaskowe, naklejki odblaskowe, a nawet opaski fluorescencyjne!

Jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Stałym klientom oraz instytucjom państwowym oferujemy odroczone terminy płatności.

RÓŻNORODNE METODY NADRUKU

Potrafimy nanieść odblaskową grafikę na kamizelki odblaskowe dla dzieci i dorosłych. Drukujemy na folii w pełnym kolorze z przejściami tonalnymi.

Dajemy możliwość nadruku grafiki pod folia odblaskową, co pozwala zachować pełen odblask z powierzchni folii.

Technologia

Rodzaje nadruków

Nadruk cyfrowy UV na folii odblaskowej

to bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu. Umożliwia to niemal fotograficzne odwzorowanie projektu. Po wykonaniu nadruku, tusz utwardzany jest promieniami światła UV, co uodparnia go na wodę, wilgoć czy promienie słoneczne.

Nadruk cyfrowy UV pod folią odblaskową

nadruk cyfrowy grafiki wykonywany pod powierzchnią folii odblaskowej, co pozwala zachować pełen odblask z powierzchni folii.

Sitodruk
Zobacz

za pomocą tej metody wykonujemy nadruki na tekstyliach (kamizelki, V-szelki, workoplecaki, itp.), na zawieszkach, opaskach odblaskowych, itp. Sitodruk charakteryzuje się dobrym kryciem koloru, dużą wytrzymałością podczas użytkowania produktów oraz niską ceną przy większych nakładach. Sitodruk to technika przeciskania raklem (ręcznym lub automatycznym) farby przez uprzednio naświetlone matryce (sita).

Transfer plastizolowy

nadruki plastizolowe stosowane są tam, gdzie pragniemy uzyskać nadruk wysokiej jakości, z precyzyjnym odzwierciedleniem detali, z dużym nasyceniem żywych, czystych, efektownych dla oka barw. Dzięki utrwalaniu w wysokich temperaturach nadruk ma doskonałą odporność na pranie i dzięki swojej elastyczności jest odporny na pęknięcia.

Heat transfer odblaskowy

nadruk transferowy, jest to nadruk na tkaninie wykonany na papierze i przeniesiony na docelowe podłoże (koszulka, czapka). Przenoszenie odbywa się przez prasowanie transferu na żądanym podłożu przy pomocy prasy zapewniającej odpowiedni docisk i temperaturę. Podczas prasowania farba przykleja się do podłoża, odchodząc od papieru na którym transfer został wydrukowany.

Laser CO2 wycinająco - grawerujący

służy do bardzo precyzyjnego wycinania grafiki w materiale odblaskowym.

Posiadamy nowoczesny park maszyn: zgrzewarek wysokiej częstotliwości do wykonywania różnego rodzaju produktów z folii PVC.

DOSTĘPNE KOLORY FOLII ODBLASKOWEJ STANDARDOWEJ

FJG001

FJG008

FJG0023

FJG0034

FJG005

FJG0013

FJG0024

FJG0039

FJG007

FJG0020

FJG0033

DOSTĘPNE KOLORY FOLII ODBLASKOWEJ AGR Reflomax

FJG001 AGR

FJG0024 AGR

Referencje

Nasze referencje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK