Tekstylia z nadrukiem odblaskowym

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości tekstylia z nadrukiem odblaskowym. Z powodzeniem mogą być używane jako odzież reklamowa. Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego w naszej ofercie mamy wysokiej jakości produkty, takie jak kamizelki odblaskowe dla dorosłych czy kamizelki odblaskowe dla dzieci. Jeśli zależy Ci na spersonalizowaniu tego typu materiałów, skorzystaj z naszej usługi umieszczenia nadruków odblaskowych na tekstyliach. Możesz umieścić na nich logo swojej firmy, hasło reklamowe itp.

Tekstylia odblaskowe, czyli bezpieczeństwo przede wszystkim

Tekstylia odblaskowe zagwarantują ci również bezpieczeństwo. W ofercie dostępne są kamizelki odblaskowe, które zwiększą Twoją widoczność na drodze, ale również w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy szukasz kamizelek dla pracowników, czy dla maluchów, u nas znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów. Zdecyduj się na indywidualny nadruk lub skontaktuj się z nami – chętnie Ci doradzimy i podpowiemy, jaki kolor, format itp. sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego projektu.

Nadruki odblaskowe na tekstyliach – idealny sposób na reklamę

Tekstylia z nadrukiem odblaskowym to nie tylko gadżety, które przydadzą się w wielu miejscach pracy. Warto w nie także zaopatrzyć dzieci. Sprawdzą się u kierowców i osób, które uwielbiają uprawiać sporty po zmroku. Odblaskowe tekstylia to dobry nośnik informacji reklamowych. Warto zaopatrzyć w nie swoją działalność i zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. W sklepie Odblaski.net.pl realizujemy duże zamówienia, które pozwolą Ci dopilnować, by tekstylia z nadrukiem odblaskowym znalazły się w wyposażeniu Twojej działalności – niezależnie od jej charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu – mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kamizelki z nadrukiem odblaskowym

Materiałfluorescencyjny poliester 100%, 120 g
ModelK201
RozmiarXS, S, L, XL, XXL
Koloryżółty, pomarańczowy
Norma
  • kamizelka żółta i pomarańczowa zgodna z normą EN ISO 20471 : 2013
  • dwa pasy odblaskowe, wykonane ze srebrnej tkaniny zgodnej z normą EN471
Pozostałe cechy
  • obszycie lamówką w kolorze kamizelki
  • zapięcie na rzep

Wykonujemy wysokiej jakości nadruki odblaskowe na tekstyliach metodą polegającą na wgrzewaniu termoprasą napisów, uprzednio wyciętych laserem z folii odblaskowej typu „heat transfer”.

Kamizelki z nadrukiem odblaskowym należy traktować jako odzież reklamową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK