Opaski odblaskowe
na rzep

Produkujemy opaski odblaskowe na rzep, który daje możliwość regulacji obwodu opaski. Opaski można nosić zarówno na ramieniu, jak i na kostce. Standardowe wymiary, to 3 x 34 cm, 3 x 45 cm.
Na Państwa życzenie wykonamy dowolny kształt opaski. W zależności od upodobań klienta, spód opaski może być wykonany z materiału typu flock lub białej folii. Opaski mogą być płaskie lub mieć 2 mm gąbkę w środku. Wszystko zależy od Państwa upodobań. Wykonamy takie opaski z rzepem zgodnie z Państwa projektem lub sami zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!
Oferowane przez nas opaski odblaskowe są produkowane w Polsce.

Opaski na rzep z logo firmy – zadbaj o bezpieczeństwo pracowników!

Opaska odblaskowa na rzep może stać się nośnikiem reklamy dzięki umieszczeniu na niej nadruku. Oferujemy wielokolorowy nadruk, jak również nadruk z przejściami tonalnymi, a także opcję drukowania pod odblaskową folią! Nasze opaski odblaskowe to nie tyko ciekawy gadżet firmowy, lecz także sposób na zapewnienie odpowiedniej ochrony na drodze swoim pracownikom czy klientom. Sprawdź także nasze worki odblaskowe czy naklejki odblaskowe dla większego bezpieczeństwa.

Opaski z rzepem, czyli gadżet niezbędny nie tylko dla rowerzystów

Opaska odblaskowa na rzep zapewnia bezpieczeństwo nie tylko osobom preferującym przemieszczanie się na rowerze czy motorze. To także dobry wybór dla osób, które pragną poczuć się bezpiecznie po zmroku, w czasie spaceru poboczem. W odblaski na rzepy powinien zaopatrzyć się także każdy kierowca samochodu. Są one przydatne w chwilach, gdy kierowca musi wyjść z auta na pobocze np. w sytuacjach awaryjnych. Opaska sprawia, że nie można go przeoczyć. Pragniesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich? Wybierz odblaski mocowane na rzep.

Budowa opaskifolia pryzmatyczna PVC, spód standardowo wykonany z materiału typu flock lub, na życzenie klienta, z folii PCV / spienionej gąbki w różnych kolorach
Zamknięcierzep
Rozmiary3x34 cm, 3x45 cm
Kolory foliikolor folii zgodnie ze wzornikiem

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK