Plecaki
i worki

Nasze worki odblaskowe produkowane są z myślą o najmłodszych. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi mieszczą strój gimnastyczny lub wyposażenie szkolne. Fluorescencyjna tkanina poliestrowa oraz odblaskowy pas powodują, że są one widoczne w reflektorach samochodu już od 150 metrów. Tego typu workoplecaki z nadrukiem to także doskonałe rozwiązanie dla młodzieży czy dorosłych. Warto pamiętać, że nie tylko dzieci powinny dbać o swoje bezpieczeństwo na drodze!

Plecaki odblaskowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Oferowane przez nas worki odblaskowe z nadrukiem posiadają dużą powierzchnię, na której możemy umieścić dowolną reklamę. To doskonały pomysł, jeśli chcesz promować bezpieczeństwo na drodze. To świetne rozwiązanie także, jeśli szukasz upominku dla uczniów. Takie plecaki odblaskowe szczególnie spodobają się dzieciom z pierwszych klas, które dopiero rozpoczynają swoją edukacją i z większym lub mniejszym zapałem uczą się zasad obowiązujących na drodze. Prezentując im taki workoplecak, na pewno zadbasz o ich bezpieczeństwo, a także uczulisz na to, że warto samodzielnie o nie dbać.

Worki odblaskowe z nadrukiem jako przydatny gadżet

Jak już wspomnieliśmy, workoplecaki z nadrukiem to nie tylko przydatne wyposażenie maluchów, lecz także dorosłych. Świetnie sprawdzą się na wycieczkach górskich, rowerowych, a może maratonach biegowych? Wygodne i wykonane z dobrej jakości materiałów, doskonale nadają się na jakąkolwiek trasę, zapewniając przy tym bezpieczeństwo po zmroku. Ponadto na takim worku możesz także umieścić wybrany wzór czy napis – logo swojej firmy, motywujący cytat, a może wizerunek ulubionego sportowca? To do Ciebie należy decyzja, my chętnie zrealizujemy Twoją wizję!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co jakości czy wiarygodności naszych worków odblaskowych, zapraszamy do kontaktu, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. A może do kompletu wybierzesz zawieszki odblaskowe lub maskotki z odblaskami, którymi możesz przyozdobić swój plecak czy worek?

Workoplecaki dla dzieci i młodzieży

Nasze worki odblaskowe produkowane są z myślą o najmłodszych. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi mieszczą strój gimnastyczny lub wyposażenie szkolne. Fluorescencyjna tkanina poliestrowa oraz odblaskowy pas powodują, że są one widoczne w reflektorach samochodu już od 150 metrów.
Posiadają dużą powierzchnię na której możemy umieścić dowolną reklamę.

Sprawdź także ofertę smyczy odblaskowych, które sprawią, że Twoje dziecko już nigdy nie zgubi kluczy!

 

Budowa
  • wykonany z fluorescencyjnej tkaniny
  • posiada odblaskowy pas o szerokości 5 cm zgodny z normą EN 471
  • wzmocnienia narożników
Rodzaje nadrukuoferujemy zarówno jedno, jak i wielokolorowy nadruk reklamowy oraz nadruk z przejściami tonalnymi
Kolory żółty, pomarańczowy, różowy, zielony
Rozmiar34 x 40 cm

Workoplecaki dla dzieci i młodzieży z gotowym nadrukiem

Proponujemy workoplecaki odblaskowe i kolorowe dla dzieci z gotowym nadrukiem. Do wyboru różne motywy dziecięce, które idealnie sprawdzają się, na przykład jako oznaczenie grup przedszkolnych.

Budowa
  • wykonany z fluorescencyjnej tkaniny
  • posiada odblaskowy pas o szerokości 5 cm zgodny z normą EN 471
  • wzmocnienia narożników
Kolory żółty, pomarańczowy, różowy
Rozmiar34 x 40 cm

Pokrowiec na plecak

Pokrowiec odblaskowy wyprodukowany z fluorescencyjnej tkaniny poliestrowej oraz odblaskowego pasa powoduje, że użytkownik staje się widoczny w reflektorach samochodu już od 150 metrów.
Produkt jest wodoodporny i dlatego idealnie sprawdza się jako ochrona plecaka przed deszczem dla rowerzystów i pieszych.

odblaski poprawiają bezpieczeństwo

Budowa
  • wykonany z fluorescencyjnej tkaniny 100% poliester
  • posiada odblaskowy pas
  • sznurek pozwalający na regulację
Rodzaje nadrukuoferujemy zarówno jedno, jak i wielokolorowy nadruk reklamowy oraz nadruk z przejściami tonalnymi
Kolory żółty
Rozmiar44 x 35 cm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK