Smycze
odblaskowe

Wykonane z fluorescencyjnej tkaniny z odblaskowym pasem o szerokości 10 lub 15 mm pośrodku. Smycze odblaskowe, które można znaleźć w naszym sklepie, są najwyższej jakości. Każda z nich wyposażona jest w karabińczyk i mocowanie do telefonu komórkowego. Do wyboru szerokość całkowita 15 mm lub 20 mm. Świetnie nadają się do założenia na szyję lub jako brelok do kluczy, który można przywiązać do torby czy paska.

Smycze odblaskowe do kluczy – styl i bezpieczeństwo

Mogłoby się wydawać, że smycz odblaskowa to nic ciekawego ani oryginalnego. Jednak nasze produkty dowodzą, że nie ma nic bardziej mylnego! A jeśli przy okazji kupowania smyczy chcesz sprawić prezent swoim aktywnym najbliższym, zerknij na odblaski dla sportowców czy przypinki odblaskowe. Warto dbać o swoje bezpieczeństwo oraz swojej rodziny czy przyjaciół. Takie gadżety to świetny pomysł na drobny upominek, nawet bez okazji!

Funkcjonalne smycze odblaskowe jako idealny gadżet firmowy

Smycze odblaskowe na szyję są jednymi z najczęściej wybieranych gadżetów firmowych. Są jednak czymś oryginalnym i innym od tego, do czego zdążyli się przyzwyczaić właściciele różnorodnych gadżetów firmowych. Dzięki oryginalnej formie smycze odblaskowe to akcesoria, które musi mieć Twoja firma! Można do nich przymocować klucze oraz telefon w wygodny i bezpieczny sposób. Umożliwiają umieszczenie efektownego nadruku i loga dzięki czemu będą doskonałym nośnikiem informacji reklamowych. Smycze odblaskowe od producenta sprawdzą się na różnych konferencjach, targach i nie tylko. Będą dobrą wizytówką firmy, która dba o uniwersalność i funkcjonalność wybieranych gadżetów ale i o bezpieczeństwo osób, które będą ich używać. Sprawdź i przekonaj się sam!

smycze odblaskowe - komplet do kluczy

Smycze o szerokości 15 mm

Budowatkanina fluorescencyjna z odblaskowym pasem o szerokości 10 mm pośrodku, karabińczyk i mocowanie ze sznurkiem
Szerokość15 mm
Koloryżółty, pomarańczowy

Smycze o szerokości 20 mm

Budowatkanina fluorescencyjna z odblaskowym pasem o szerokości 15 mm pośrodku, karabińczyk i mocowanie ze sznurkiem
Szerokość20 mm
Koloryróżowy, niebieski, szary

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK