Odblaski dla zwierząt

Odblaski dla zwierząt to sposób na poprawę ich bezpieczeństwa po zmroku. Wychodząc ze zwierzęciem na spacer, musimy pamiętać o jego bezpieczeństwie. Jesteśmy za niego odpowiedzialni! Dlatego zalecamy użycie produktów odblaskowych, które sprawią, że kot, pies lub inne zwierzę będzie widoczne po zmroku. Zwłaszcza w chłodniejsze dni jest to ważne, gdyż wówczas szybciej zapada zmrok, a np. psy i tak muszą wyjść na zewnątrz. Dobry opiekun zadba, by spacer był tylko przyjemnością!

Odblaski dla zwierząt  produkowane w Polsce.

 

Akcesoria odblaskowe dla zwierząt ochronią je podczas późnych przechadzek!

Nasze produkty łączą w sobie zdolność świecenia światłem odbitym i luminescencji.
Niestety często bywa tak, że zwierzę się oddali i nie zawsze można w pełni kontrolować, gdzie jest. Wtedy przydają się odblaski dla zwierząt. Zobacz również zestaw bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Obroża odblaskowa dla kota i psa – niezawodne podczas spacerów

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila, zadbaj o odpowiednie akcesoria odblaskowe dla zwierząt, tak by był on widoczny na drodze podczas spacerów po zmroku. Może się zdarzyć, że wybierzecie się na przechadzkę w miejsce słabo oświetlone lub na tereny niezagospodarowane, gdzie takiego oświetlenia nie będzie w ogóle. Warto wtedy pamiętać o tym, by być widocznym dzięki odblaskom, takim jak np. samozaciskowe opaski odblaskowe czy opaski odblaskowe na rzep. Dla zwierząt zaś polecamy między innymi obrożę odblaskową dla kota czy psa, dzięki której nie zakłócając ich komfortu, przywiązujemy wagę do ich bezpieczeństwa.

Obroża odblaskowa dla kota

Obroża odblaskowa dla kota zamykana na rzep.

Idealna dla zwierząt wychodzących po zmroku na zewnątrz. Bezpieczne zamknięcie na rzep umożliwia wyswobodzenie się kota w przypadku, gdy obrożą zahaczy np. o gałąź.

Wymiary obroży: 340 x 150 mm. 

W przypadku obroży wykonanej z folii fotoluminescencyjnej taki produkt łączy funkcję odblasku (świeci światłem odbitym), jak i luminescencji (świeci światłem własnym). Długość świecenia światłem własnym zależy od czasu wcześniejszej ekspozycji w świetle (wcześniejsze naświetlenie) – specjalna substancja pochłania energię i następnie ją oddaje. Czas świecenia własnym światłem trwa, w zależności od czasu naświetlenia, od 10 do 30 minut, po czym następuje stopniowe gaśnięcie. 

odblaskowa opaska dla kota

Budowa
  • standardowa folia mikropryzmatyczna lub folia mikropryzmatyczna fotoluminescencyjna, spód standardowo wykonany z białej folii PCV lub materiału typu flock
  • zamknięcie na rzep
Kolory pasówsrebrny, żółty
Rozmiar340 x 150 mm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK