Materiały
edukacyjne

Książeczka „Rowerem bezpiecznie” jest przeznaczona głównie dla dzieci. Opisuje ona zasady, które obowiązują na polskich drogach. Książka ta nie tylko przekazuje, jak ważne są odblaski, lecz także przedstawia zasady ruchu drogowego oraz praktyczne informacje dotyczące przygotowania roweru do trasy. Dzięki niej wycieczki rowerowe będą radosne i bezpieczne. Zadbaj o edukację swojego dziecka w tej kwestii już od jego najmłodszych lat i podaruj mu jedną z książek o ruchu drogowym dla dzieci.

Materiały edukacyjne o odblaskach i o ruchu drogowym – pokaż dziecku, dlaczego to ważne!

Warto zapoznawać najmłodszych z zasadami ruchu drogowego, by w przyszłości zdawali sobie sprawę z tego, jak zachować się w niejednokrotnie trudnych bądź zawiłych sytuacjach na drodze. Już wkrótce maluchy staną się aktywnymi uczestnikami ruchu drogowego – to po stronie dorosłych leży odpowiedzialność za wiedzę przyszłych pokoleń. Zapoznaj malucha w sposób pomysłowy i nienudny przy pomocy książeczki dla dzieci o odblaskach i przepisach ruchu drogowego. Dodatkowo możesz zaopatrzyć swojego potomka w szelki odblaskowe dla dzieci oraz/lub znaczki odblaskowe i zadbać o jego bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Zwiększając jego widoczność, zwiększasz jego ochronę.

Rowerem bezpiecznie, czyli przepisy ruchu drogowego dla dzieci

Materiały edukacyjne o odblaskach, które mamy w naszej ofercie, to wspomniana książeczka „Rowerem bezpiecznie”. Warto, by znalazła się ona na półkach przedszkoli czy pierwszych klas szkół podstawowych. Wspaniale, gdyby wpajano dziecku ważne zasady związane z ruchem drogowym nie tylko w domu, lecz także w ramach edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Taka książka o ruchu drogowym dla dzieci może pełnić również funkcję nagrody czy upominku – połącz przyjemne z pożytecznym!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK