Znaczki odblaskowe (buttony)

Klasyczne znaczki odblaskowe. Oferujemy wielokolorowy nadruk dowolnej grafiki na folii, jak również nadruk z przejściami tonalnymi. W naszej ofercie znajdziesz buttony w kształcie koła o średnicy 55 mm. Są to znaczki produkowane w Polsce. Przykładamy wagę do tego, by oferowane przez nas produkty były jak najlepszej jakości, dlatego nasze przypinki odblaskowe są wytrzymałe i można je nosić zarówno przy torbie, jak i kurtce, bluzie itp.

Przypinki odblaskowe – jednokolorowe lub z nadrukiem

Oferowane przez nas buttony odblaskowe to świetny gadżet, który zapewni bezpieczeństwo na drodze Tobie lub osobie, której go podarujesz. Są bardzo praktyczne ze względu na to, że możesz przypiąć je, gdziekolwiek chcesz – do ubrania, czapki, plecaka lub torby. Takie przypinki odblaskowe świetnie sprawdzą się także w roli upominków firmowych czy gadżetów reklamowych. Możemy na nich wykonać dowolny nadruk – z wybranym wzorem, sloganem czy np. logiem Twojej firmy.
To także świetny prezent dla uczniów, którzy będą mogli przypiąć takie znaczki odblaskowe do swoich tornistrów. W ten sposób zadbasz o ich bezpieczeństwo w drodze do szkoły i ze szkoły.

Odblaskowe znaczki dla dzieci i dorosłych

Jak już wspomnieliśmy, takie znaczki odblaskowe świetnie sprawdzą się u dzieci, lecz także sprawdzą się u dorosłych. Mogą wykorzystać je na eventach firmowych, imprezach integracyjnych itp. To świetny pomysł na gadżet reklamowy. Na takich buttonach odblaskowych można wykonać dowolny wzór, podobnie jak w usłudze nadruki odblaskowe na tekstyliach. Sprawdź to, a także inne nasze produkty, takie jak odblaskowe maskotki czy smycze odblaskowe. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich!

kolorowe zapinki

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK