Czapki i chusty
odblaskowe

W tej kategorii oferujemy chusty odblaskowe w kilku kolorach. Produkt ten sprawdzi się idealnie na przykład jako oznaczenie grup przedszkolnych czy kolonijnych. Jesteś opiekunem i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich podopiecznych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz najróżniejsze czapki odblaskowe dla dzieci. I nie tylko dla dzieci, ponieważ tego typu nakrycie głowy świetnie sprawdzi się także u młodzieży i dorosłych. Z doświadczenia wiemy, że chętnie sięgają po nie osoby lubiące aktywny tryb życia, np. kolarze czy biegacze.

Czapki odblaskowe i chusty dla najmłodszych i nie tylko

Oferowane przez nas chusty odblaskowe posiadają także atut w postaci dużej powierzchni pod nadruk, dzięki czemu mogą stanowić nośnik reklamy. Możemy wykonać dowolny druk na powierzchni chust czy czapek odblaskowych dla dzieci. Może być to grafika w postaci logo lub ulubionego bohatera z kreskówki, a także napis – slogan promocyjny czy cytat motywacyjny. To od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz, a my to dla Ciebie zrealizujemy!

Chusty odblaskowe jako sposób na oznaczenie grup

Jak już wspomnieliśmy, czapki odblaskowe czy chustki świetnie sprawdzą się na wszelkich wycieczkach szkolnych czy wyjazdach kolonijnych lub obozach. Pozwalają one w łatwy sposób oznaczyć grupę, dzięki czemu opiekunowie szybko mogą odnaleźć jej członków w tłumie. Przykładowo chusty odblaskowe dla przedszkolaków mogą pełnić także funkcję upominków – na zakończenie lub rozpoczęcie roku. Tak samo w przypadku pierwszaków czy nawet starszych dzieci.
Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie, które także sprawdzą się w roli nagród czy drobnych prezentów, takimi jak naklejki odblaskowe czy smycze odblaskowe.

Chusty odblaskowe

Oferujemy chusty odblaskowe w kilku kolorach. Produkt ten sprawdzi się idealnie, na przykład, jako oznaczenie grup przedszkolnych, kolonijnych. Chusty odblaskowe dla dzieci są wykonane z delikatnego i fluorescencyjnego materiału. Dzięki temu chusta mimo, swojej trwałości jest miękka i przyjemna w dotyku. Dziecko będzie czuło się w niej komfortowo i nie będzie chciało jej odwiązywać! W zależności od wygody dziecka, można ją wiązać na szyi, głowie lub na akcesoriach takich jak plecak czy tornister. 

Chusty posiadają także atut w postaci dużej powierzchni pod nadruk, dzięki czemu mogą stanowić nośnik reklamy. Materiał z którego wykonane są chusty odblaskowe umożliwia umiejscowienie trwałego napisu, który nie ulegnie zniszczeniu mimo częstego użytkowania i czyszczenia.

 

Materiał
  • wykonane z fluorescencyjnej tkaniny
  • posiada odblaskowy pas o szerokości 2,5 cm
  • lamówka w kolorze chusty
Rodzaje nadrukunadruk metodą sitodruku lub transferu (logo, herb miasta, czy gminy, teksty itd.)
Kolory żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony
Rozmiardłuższy bok 77 cm, krótszy bok 48 cm, wysokość 30 cm
Informacja dodatkowachusta może być noszona na głowie lub zakładana na szyję

Czapki odblaskowe

Oferujemy czapki odblaskowe dla dzieci i dorosłych w kolorach żółtym i pomarańczowym. Produkt ten sprawdzi się idealnie, na przykład, jako oznaczenie grup przedszkolnych, kolonijnych.

Czapka może spełniać także funkcję nośnika reklamy, oferując dużą powierzchnię pod nadruk.

Materiał
  • wykonane z fluorescencyjnej tkaniny
  • posiada odblaskowe pasy o szerokości 2,0 cm
Rodzaje nadrukunadruk metodą sitodruku lub transferu (logo, herb miasta, czy gminy, teksty itd.)
Kolory żółty, pomarańczowy,
Rozmiarzaopatrzona w gumkę w kolorze czapki, w tylnej części, dzięki czemu rozmiar czapki jest uniwersalny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK