Sitodruk na tekstyliach

SITODRUK

Sitodruk to technika przeciskania raklem (ręcznym lub automatycznym) farby przez uprzednio naświetlone matryce (sita).

Czym wyróżnia się sitodruk?

Za pomocą tej metody wykonujemy nadruki odblaskowe na tekstyliach (na takich produktach jak kamizelki odblaskowe szelki, worki odblaskowe, zawieszki odblaskowe, opaski samozaciskowe itp.)
Sitodruk na tekstyliach charakteryzuje się dobrym kryciem koloru, dużą wytrzymałością podczas użytkowania produktów oraz niską ceną przy większych nakładach. Dodatkowo wielką zaletą jest to, że kolor jest bardzo intensywny. Usługi sitodrukowe idealnie sprawdzą się w przypadku zadrukowania dużych i płaskich powierzchni.

Usługi sitodrukowe w naszej firmie

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów, na których można umieścić tekst, grafikę itp. elementy dzięki technice sitodruku. Wykonywane przez nas nadruki są wysokiej jakości, dzięki czemu pozostają trwałe i nie niszczą się przez bardzo długi czas. Dzięki temu nasze usługi sitodrukowe są gwarancją dobrego wykonania druku. Jeśli chcesz przygotować gadżety reklamowe dla swojej firmy, a może chcesz podarować swoim pracownikom drobne upominki, które jednocześnie zwiększą ich widoczność na drodze, zapoznaj się z naszą ofertą. W razie wątpliwości, skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniej formy nadruku. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od lat zajmujemy się wykonywaniem sitodruku na tekstyliach, dlatego wiemy, co robimy!

Kamizelki
odblaskowe

Szelki
odblaskowe

Tekstylia
z nadrukiem

Opaski
odblaskowe

Zawieszki

Plecaki
i worki

NASZE REALIZACJE
W TECHNICE SITODRUKU

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK