Środki ochronne

Czym tak właściwie są środki ochrony osobistej i dlaczego są one tak ważne w użytku? To przede wszystkim sprzęty, które chronią przed zakażeniem drobnoustrojami. W czasie, kiedy ryzyko zachorowania na wirusowe choroby jest zwiększone, są one niezbędnym elementem wyposażenia każdej osoby, która chce się poruszać w przestrzeni publicznej – czy to wychodząc do sklepu, banku, czy na spacer.

Środki ochrony osobistej do codziennego użytku

Oferowane w naszym sklepie sprzęty ochrony osobistej zostały stworzone z myślą o codziennym użytku. Zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by komfort ich użytkowania był jak największy. Trzywarstwowa maska na nos i usta czy przyłbica na twarz mają elastyczne gumki, dzięki którym ich zakładanie czy ściąganie jest bardzo łatwe. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych, chroń się przed chorobami przenoszonymi drogą kropelkową!

Przyłbica na twarz czy maseczki ochronne?

To zależy od tego, w czym będziesz czuł się bardziej komfortowo. Jako producent przyłbic ochronnych i maseczek zdajemy sobie sprawę z tego, że przebywanie w nich po kilka godzin dziennie może być nieco męczące. Przykładamy zatem dużą wagę do tego, by oferowane przez nas produkty były jak najbardziej wygodne w użytkowaniu. Naszą ofertę kierujemy nie tylko to osób indywidualnych, lecz także do restauracji, sklepów itp., gdzie obowiązek noszenia maseczek na twarz ochronnych czy przyłbic wciąż obowiązuje. Co ważne, istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku, np. logo firmy, hasła reklamowego czy grafiki. To dobry sposób na obrandowanie tego typu środków ochronnych. Wyróżnij się na tle konkurencji!

Zadbaj także o swoje bezpieczeństwo na drodze i sprawdź breloki odblaskowe czy opaski samozaciskowe dostępne w naszej ofercie.

Przyłbica ochronna

Przyłbica ochronna zamykana na rzep. Wysoko przezroczysta, lekka osłona, która minimalizuje ryzyko wiążące się z chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Stanowi element ochrony twarzy przed możliwością jej zanieczyszczenia zarazkami, a także utrudnia możliwość dotykania twarzy zanieczyszczonymi dłońmi.

Plastikowa przyłbica ochronna na twarz

Osłona zakrywa obszar całej twarzy i szyi. Mocuje się ją za pomocą elastycznej, szerokiej taśmy wyposażonej w rzep, co gwarantuje dobrą stabilizację całej przyłbicy ochronnej na twarz, łatwość regulacji obwodu oraz zapewnia komfort noszenia. 

Przemyślany projekt sprężystości materiału, rozmiar przyłbicy i sposób mocowania elastycznej taśmy do szyby przyłbicy ochronnej umożliwia indywidualną regulację dystansu szyby od twarzy noszącej ją osoby. Ta jej cecha umożliwia także swobodne jej używanie przez osoby noszące okulary.

Istnieje możliwość wykonania nadruku logo sponsora.

Przyłbica ochronna na twarz

Budowa
  • wykonana z wysoko przeźroczystego tworzywa sztucznego,
  • taśma elastyczna,
  • zamknięcie na rzep
Kolory gumyczarny, biały
Rozmiar330 x 310 mm

Maseczka ochronna

Trójwarstwowa maseczka ochronna na twarz jest wykonana z trzech warstw certyfikowanych włókien (OEKO-TEX STANDARD 100, atest PZH). Zapewnia filtrację na poziomie ok. 96 %.

Maska na nos i usta – dla ochrony przed wirusami

Oferowana przez nas maska ochronna minimalizuje ryzyko wiążące się z chorobami przenoszonymi drogą kropelkową – zmniejsza ryzyko zarażenia innych osób wirusami, a także zabezpiecza drogi oddechowe przed zanieczyszczeniami.

Maseczka ochronna dostępna w naszej ofercie ma elastyczne gumki, które zwiększają komfort noszenia i sprawiają, że maksa jest łatwa i w zakładaniu, i w ściąganiu.

Maseczka ochronna na twarz

Budowa
  • wykonana z trzech warstw włókniny filtracyjnej: polipropylen tzw. Spunbond 20g/m2; polipropylen tzw. Meltblown 25g/m2; polipropylen Spunbond 15g/m2,
  • mocowanie: gumka to poliester elestomer (nie zawiera latexu ? co jest ważne przy utylizacji)
Kolory gumybiały
Rozmiarstandardowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK