Maskotki
odblaskowe

W naszej ofercie można znaleźć niezwykle urocze maskotki odblaskowe, które idealnie nadają się do zamocowania na plecaku czy dziecięcej kurtce. Szukasz prezentu dla swoich podopiecznych przedszkolaków czy dzieci z podstawówki? Doskonale trafiłeś! W tak prosty sposób zapewnisz im bezpieczeństwo i nieco radości.

Odblaskowe maskotki dla maluchów

Jak wszystkie nasze produkty, maskotki odblaskowe dla dzieci charakteryzują się bardzo dobrym odbiciem światła przez co zwiększają widoczność dziecka w ruchu ulicznym. Zapewnienie tego typu bezpieczeństwa jest niezwykle ważne, dlatego warto wybrać taką formę odblasków dla swojej pociechy.

Urocze pluszaki z odblaskiem

Oferowane przez nas odblaskowe maskotki są w całości wykonane z materiału odblaskowego, który odbija światło samochodowe całą swoją powierzchnią. To doskonały kompromis dla dzieci i rodziców. Maluchy otrzymują uroczego pluszaka w formie breloczku, rodzic zaś ma pewność, że zapewnił właściwą ochronę dziecku. Forma zwierzątek – misiów – zachęca pociechy do noszenia odblasków przy swoich plecakach, torbach czy nawet kurtkach. Łatwa forma zapięcia daje możliwość przepinania maskotki między poszczególnymi elementami ubioru.
Urocze misie staną się nieodłącznym towarzyszem dziecka, zapewniając mu bezpieczeństwo na drodze po zmroku. To dobry pomysł na prezent, drobny upominek czy nagrodę konkursową w czasie lekcji o ruchu drogowym. Sam zdecyduj!

Sprawdź także naklejki odblaskowe lub kamizelki odblaskowe dla dzieci.

Produkt spełnia wymagania normy CE EN 71-1:2014, EN 71-2:2011+A1:2014.

Miś

Wymiary:dł. 11 cm, szer. 10 cm
Dostępne kolory:miś w czerwonym sweterku, miś w żółtym sweterku

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK