Naklejki odblaskowe

Oferujemy naklejki odblaskowe w różnych wzorach i kolorach. Idealnie nadają się do naklejenia na kurtkę, plecak, kask. Dysponujemy bardzo dużą bazą gotowych kształtów naklejek: wzory geometryczne, roślinne, zwierzęce, postacie, motoryzacyjne, związane z budownictwem, okolicznościowe – związane np. ze  świętami i inne. Sprawdzą się doskonale zarówno na odzieży, jak i na rowerach, samochodach, meblach itd. Mogą pełnić funkcje zarówno praktyczne, jak i estetyczne i stać się ładnym uzupełnieniem wystroju np. dziecięcego pokoju.
Dostępne w naszej ofercie naklejki odblaskowe produkowane są w Polsce.

Oryginalne nalepki odblaskowe

W razie potrzeby wykonamy dowolny kształt naklejki odblaskowej według projektu klienta. Zastanawiasz się, który wzór spodoba Ci się najbardziej? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ten, który najbardziej podoba się Tobie lub Twojemu dziecku. Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze i spraw sobie naklejki odblaskowe na kask czy rower. Zachęcamy również, by sprawdzić, które breloki odblaskowe z naszej oferty są najpopularniejsze. Świetnie sprawdzają się one zarówno przy torbach i plecakach, jak i przy suwakach kurtek i bluz.

Naklejki odblaskowe na kask, rower, ubranie

Twoje dziecko woli wygodne gadżety, które będą dbały o jego bezpieczeństwo i nie będą mu przeszkadzać w czasie zabawy? Nalepki odblaskowe to dobry wybór dla każdego aktywnego malucha ceniącego sobie wygodę. To alternatywa dla klasycznych odblasków.

Naklejki należy stosować na czyste, odtłuszczone gładkie nawierzchnie.Dobre właściwości klejące uzyskuje się na tworzywach sztucznych, metalach, szybach, gładkich lakierowanych powierzchniach . Najbardziej popularne zastosowania – ramy rowerów, kaski rowerowe/motocyklowe, karoserie czy szyby samochodowe. Naklejki należy pozostawić w miejscu naklejenia przez parę godzin w celu ostatecznego związania kleju.

Nie zalecane na odzież, czy inne porowate powierzchnie.

Dzięki swojej atrakcyjnej formie naklejki odblaskowe na rower czy ubrania doskonale sprawdzą się także jako forma nagradzania dziecka w wieku szkolnym lub przedszkolnym! Sprawdzą się zarówno na konkursach, w gabinetach lekarskich czy przedszkolach – jako nagroda za dobre zachowanie. Ciekawe wzory, kolory i nadruki sprawią, że każde dziecko będzie je chętnie nosić. Wybierz naklejki odblaskowe ze spersonalizowanym nadrukiem i kształtem!

Naklejki odblaskowe w kształcie łapek

Budowa naklejkigórna część wykonana z folii odblaskowej pryzmatycznej PVC lub fotoluminescencyjnej; naklejka może mieć formę płaską lub wypukłą poprzez umieszczenie wewnątrz produktu 3 mm gąbka
Wymiaryok. 50 - 70 mm w zależności od wzoru
Rodzaje nadrukuoferujemy zarówno jedno, jak i wielokolorowy nadruk reklamowy oraz nadruk z przejściami tonalnymi, możliwy nadruk reklamowy pod folią odblaskową w pełnym kolorze, dzięki czemu nie blokujemy właściwości odblaskowych folii,
Kolory foliikolor folii zgodnie ze wzornikiem
Dostępne wzorywykonujemy naklejki w analogicznych kształtach, jak zawieszki miękkie
WAŻNEna życzenie klienta wykonamy indywidualny kształt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK