Szelki odblaskowe
dla dzieci

Po co dzieciom szelki odblaskowe? Dostępne w naszej ofercie modele w kolorze żółtym i pomarańczowym sprawdzą się idealnie jako element zwiększający widoczność dzieci na drodze. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była bezpieczna niezależnie od warunków pogodowych – takie odblaski dla dzieci są świetnym rozwiązaniem.

Kolorowe i bezpieczne szelki odblaskowe

Posiadamy również wersje szelek w pozostałych kolorach – sprawdzą się one fantastycznie na przykład jako
oznaczenie grup przedszkolnych czy kolonijnych. Być może dana grupa ma swój ulubiony kolor? Wybierz szelki odblaskowe właśnie w takich barwach! Możesz także postawić na modele różowe i niebieskie i pozwolić dzieciom podjąć decyzję, którą z barw wolą.

Jeśli uważasz się za odpowiedzialnego rodzica, to z pewnością rozumiesz konieczność posiadania szelek odblaskowych dla dzieci. Każde dziecko, które porusza się po drodze bądź ogólnie świeżym powietrzu, powinno być wyposażone w takie właśnie szelki. Zwłaszcza jeśli jeździ na rowerku, to powinno być ono wyposażone w odblaski! Warto pamiętać, że jeden element odblaskowy może sprawić, że kierowca szybciej się zatrzyma. Warto! W naszej ofercie mamy także kamizelki odblaskowe dla dzieci i breloki odblaskowe, które można przypiąć do plecaka czy kurtki.

Odblaski dla dzieci – gwarancja bezpieczeństwa na drodze

Na oferowanych przez nas odblaskowych szelkach istnieje możliwość wykonania nadruku. Możemy na nich umieścić, co tylko chcesz! Czy to będzie logo przedszkola, herb miasta, a może grafika sponsora, który przeznaczył takie odblaski dla dzieci na rzecz nagrody w jakimś konkursie, nie ma problemu – każdy z tych wzorów umieścimy na naszych szelkach! Poniżej znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych modeli. W razie wątpliwości, skontaktuj się z nami – chętnie Ci doradzimy, które szelki odblaskowe dla dzieci będą najlepsze dla Twojej pociechy!

V-VEST szelkiMINI szelki
Wzrost122-164 cm92-110 cm
Wymiary (szer. x wys.)30x40 cm28x32 cm

Szelki V-vest odblaskowe i kolorowe

Materiałfluorescencyjny poliester 100%, 120 g
Rozmiaruniwersalny
Kolory
 • model V1: żółty, pomarańczowy, różowy,
 • model V2: żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski
Norma
 • model V1: dwa paski i kółko odblaskowe,,
 • model V2: dwa wąskie i jeden szeroki pasy odblaskowe ,
 • pasy odblaskowe wykonane ze srebrnej tkaniny zgodnej z normą EN471
Pozostałe cechy
 • obszycie lamówką w kolorze szelek
 • model V1: bez gumek po bokach,
 • model V2: czarne gumki po bokach

Wykonujemy nadruki na szelkach odblaskowych dla dzieci i kolorowych poprzez sitodruk lub transfer (logo, herb miasta, czy gminy, teksty itd.) Szelki z nadrukami należy traktować jako odzież reklamową.

MINI szelki odblaskowe i kolorowe

Materiałfluorescencyjny poliester 100%, 120 g
Rozmiaruniwersalny
Koloryżółty, pomarańczowy, różowy, niebieski
Norma
 • paski odblaskowe, wykonane ze srebrnej tkaniny zgodnej z normą EN471
Pozostałe cechy
 • obszycie lamówką w kolorze szelek
 • szelki zakładane przez głowę
 • po bokach elastyczne gumki w kolorze szelki

Wykonujemy nadruki na szelkach odblaskowych i kolorowych poprzez sitodruk lub transferu (logo, herb miasta, czy gminy, teksty itd.) Szelki z nadrukami należy traktować jako odzież reklamową.

Sprawdź także ofertę opasek odblaskowych bez nadruku i o dowolnych kształtach!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK