Odblaski drogowe

Nasze odblaski drogowe pomogą poprawić widoczność w ruchu po zmroku. Przekłada się to na wyższy poziom bezpieczeństwa na drodze. Są one produkowane w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się m.in. koroblaski, mające na celu oznaczyć drzewa w taki sposób, by były one widoczne z daleka, tak jak znaki drogowe, tablice informacyjne czy słupki stojące przy drogach. Wykorzystanie takiego produktu znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Dzięki takim pasom obiekty są widoczne już z dużej odległości, dzięki czemu zmniejszają ryzyko zderzenia z nimi po zmroku.

Odblaski na drogę – by w nocy było bezpiecznie!

Odblask drogowy może znajdować się np. na drzewie, co sprawi, że poruszanie się po jezdni będzie bardziej bezpieczne. Są zgodne z międzynarodowymi ustaleniami. Wprowadzenie koroblasków przy drogach to także sposób na uniknięcie wycinki drzew, które zostały wskazane jako niebezpieczne po zmroku na nieoświetlonych drogach. Oklejenie ich taśmami odblaskowymi sprawi, że staną się one widoczne i więcej kierowców, nawet zmęczonych, zauważy je na trasie swojego pojazdu.

Koroblaski – czym one są?

Wspomniane już wcześniej koroblask to nic innego jak pasy odblaskowe na drzewa. W naszej ofercie są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, zaprezentowanych poniżej. Co ważne, ich mocowanie zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by przy zakładaniu nie uszkadzało kory drzewa.
Mówiąc o bezpieczeństwie na drogach, warto sprawdzić także w naszej ofercie odblaski dla sportowców czy odblaski dla zwierząt, które są bardzo istotnez uwagi na to, że nasi mali podopieczni również powinni być bezpieczni.

Pas odblaskowy na drzewa

Odblaskowy pas – koroblask – służy do oznaczania drzew znajdujących się w pobliżu drogi. 

Wykonany jest z mikropryzmatycznej folii odblaskowej. Posiada otwory, przez które przetkane są paski mocujące, dzięki czemu można umieszczać go na drzewach o różnej średnicy pnia. W celu uzyskania większej powierzchni odblasku możliwe jest połączenie ze soba kilku pasów.

Istotny jest także fakt, że jest to sposób mocowania nie uszkadzający kory drzewa. 

Wymiary pasa odblaskowego: 450 x 250 mm. 

Dzięki koroblaskom drzewa będą widoczne z daleka i będą świecić, jak znaki drogowe.

odblask drogowy nie kaleczący drzewa

Budowa
  • folia mikropryzmatyczna, wewnątrz gąbka
  • mocowanie za pomocą klipów i pasów
Kolory pasówsrebrny, żółty, pomarańczowy, zielony, srebrny z czerwonym pasem
Rozmiar450 x 250 mm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK