Drobne upominki na święta? Odblaski w prezencie

Opublikowane: 2022-11-14

Szukasz pomysłu na prezent? Tym razem polecamy drobne upominki na święta, które podniosą poziom bezpieczeństwa Twoich bliskich na drodze i na chodniku. Dodaj do prezentu świątecznego odblaski, aby zatroszczyć się o zdrowie i życie swoich najbliższych. Sprawdź, jakie odblaski warto podarować z okazji świąt.

Drobne prezenty świąteczne dla rowerzystów

Twój przyjaciel czy członek rodziny kocha jazdę na rowerze i to niezależnie od pogody na zewnątrz? W takim razie koniecznie zdecyduj się podarować mu dodatkowo również drobny upominek na święta w postaci odblasków. W ten sposób sprawisz, że będzie on lub ona znacznie bardziej widoczna na drodze.

Jakie odblaski warto dać na święta miłośnikom dwóch kółek? Na pewno praktyczna będzie kamizelka odblaskowa, a do tego zawieszki odblaskowe, rękaw odblaskowy na ramę rowerową lub gadżet odblaskowy z diodami LED, jeśli dana osoba nosi plecak w trakcie jazdy. Dobrym pomysłem może być również odblaskowa chusta lub czapka na głowę.

Drobne upominki dla dzieci na święta

Oprócz wymarzonej zabawki warto podarować dziecku też odblaski. Szczególnie to dobry upominek dla dzieci w wieku szkolnym. Przecież niejednokrotnie jesienią i zimą maluchy muszą radzić sobie w drodze do szkoły z mgłą, opadami deszczu i śniegu. W takich sytuacjach widoczność na drodze jest mocno ograniczona.

Dlatego też warto zadbać o ich bezpieczeństwo i zdecydować się na drobne upominki dla dzieci na święta, takie jak:

drobne prezenty na święta dla dzieci

Odblaski na święta dla seniorów

Poszukujesz pomysłu na drobne upominki na święta dla dziadków lub rodziców, którzy są aktywni i lubią spacerować? W takim razie dla nich również świetnie sprawdzą się odblaski. Zadbanie o widoczność seniorów jest bardzo ważne, gdy poruszają po chodnikach czy po poboczach o zmroku oraz gdy poruszają się wolniej na przejściach dla pieszych. Dlatego koniecznie przekonaj ich do noszenia podarowanych przez Ciebie odblasków w postaci czapki odblaskowej, kamizelki, opaski odblaskowej na rzep czy też breloka na suwak od kurtki z diodą LED.

Drobny upominek na święta dla biegaczy

Miłośnicy biegania rzadko rezygnują z uprawiania tego sportu jesienią lub zimą. Zamiast tego po prostu inwestują w ubranie termoaktywne i dostosowują się do nowych warunków. Jeśli w Twojej rodzinie lub w gronie bliskich przyjaciół jest osoba, która kocha biegać, nawet po zmroku, to polecamy wybrać dla niej drobny upominek na święta w postaci odblasków.

drobne upominki na święta

Osoby uprawiające sport na zewnątrz, przy ograniczonej widoczności powinny nosić odblaski dla biegaczy. Wtedy będą widoczni zarówno dla innych biegaczy, dla pieszych oraz dla uczestników ruchu drogowego, jak i dla rowerzystów oraz kierowców samochodów.
Alternatywą są również inne praktyczne pomysły na drobne upominki dla biegaczy, takie jak:

  • plecak sportowy, który jest lekki, wyglądem przypomina kamizelkę, ale ma odblaskowe elementy,
  • opaska sportowa na głowę z elementami odblaskowymi i LED-owymi,
  • zawieszka na suwak z LED. Mamy nadzieję, że wybrane przez Ciebie odblaski świetnie sprawdzą się na drobne upominki na święta i ucieszą obdarowane osoby.

Mamy nadzieję, że wybrane przez Ciebie odblaski świetnie sprawdzą się na drobne upominki na święta i ucieszą obdarowane osoby.

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Vote count: 1

Bądź pierwszym który oceni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK