Wyjątkowe pomysły na gadżety reklamowe dla firm

Opublikowane: 2021-07-26

Czasem trudno jest dobrać takie gadżety reklamowe dla firm, które będą jednocześnie praktycznym i skutecznym nośnikiem reklamowym – oczywiście można wybierać spośród setek toreb bawełnianych czy kubków, jednak na samym początku warto sobie zadać pytanie: jak nie być wtórnym i nie sprawiać, że kolejny oferowany przez nas gadżet okaże się zbędnym dodatkiem zalegającym w szafce partnera biznesowego czy pracownika. Świetnym rozwiązaniem na upominki reklamowe dla firm okazują się takie pomysły, które faktycznie wpływają pozytywnie na codzienność życia obdarowywanych osób.

Materiały reklamowe dla firm w formie odblasków? Dlaczego nie!

Breloki odblaskowe mogą być skutecznym i jednocześnie niezwykle praktycznym nośnikiem reklamy – a skoro o tym, jak odbierane będą gadżety dla firm w znacznym stopniu decyduje właśnie aspekt przydatności, stawia to breloki na bardzo wysokiej pozycji. Oprócz tego dość łatwo jest umieścić na nich logo firmy czy inne niezbędne informacje albo wymarzoną grafikę w uproszczonej formie. Są to także stosunkowo często używane gadżety, w końcu po zmroku piesi bardzo często zakładają na siebie takie akcesoria jak samozaciskowe opaski odblaskowe, które – jeśli dołączone w formie gratisu czy prezentu do innego produktu – będą wykorzystywane niemal cały rok. Warto do tego dodać kwestię podnoszenia bezpieczeństwa i ważną misję, jaką jest zapewnienie pieszym odpowiedniej widoczności na drodze. Artykuły reklamowe z logo, które poza faktem bycia prezentem czy elementem strategii marketingowej niosą ze sobą także jakieś przesłanie z reguły są lepiej odbierane przez firmy i partnerów biznesowych czy nawet potencjalnych kontrahentów. Dobór odpowiednich gadżetów reklamowych ma naprawdę ogromne znaczenie wizerunkowe, a gadżety z nadrukiem w formie odblasków, takie jak chociażby odblaski z diodami LED, są przydatne i zarazem bezpieczne.

Gadżety reklamowe dla firm

Gadżety idealne pod nadruk i dopasowane do odbiorcy

Niezwykle istotne podczas wybierania artykułów reklamowych z logo jest wzięcie pod uwagę tego, czy i jak można nadrukować na nie symbol firmy czy związaną z nią grafikę. Są takie gadżety, które nadają się do tego nieco lepiej niż inne – tekstylia z nadrukiem odblaskowym to przykład tych doskonale dobranych. Są praktyczne, przydadzą się w wielu firmach, a do tego posiadają bardzo dużą powierzchnię nadruku, mogą być zatem nośnikiem informacji reklamowych. Warto znaleźć taką firmę, która realizuje zamówienia w nakładzie, którego potrzebujesz, oraz w takich wariantach, jakie zaplanowałeś. Dla przykładu: nasza firma oferuje zarówno jedno-, jak i wielokolorowy nadruk reklamowy, a nawet nadruk z przejściami tonalnymi. Dbamy o to, by nadruk w pełnym kolorze był tworzony pod warstwą folii odblaskowej, co nie blokuje jej właściwości.

Oprócz tego bardzo ważnym jest, by wszelkiego rodzaju artykuły reklamowe z nadrukiem dopasować do grupy docelowej. Co to oznacza w praktyce? Jeśli tworzysz kampanię reklamową jako część większej strategii marketingowej, z pewnością masz już określoną grupę odbiorców. To z myślą o nich dobierz odpowiednie produkty – na przykład odblaskowe klipsy magnetyczne mogą być wyprodukowane w indywidualnych kształtach dopasowanych do potrzeb konkretnych osób (inne zaprojektujemy dla dzieci pracowników, a inne dla samych dorosłych). Jeśli wiesz, że Twoja grupa docelowa uwielbia aktywność fizyczną, wybierz praktyczne plecaki odblaskowe z nadrukiem z logo firmy, zaś dla nieprzekonanych do ekstrawagancji biznesmenów uniwersalną opcją będą smycze odblaskowe, na których zawieszą klucze albo karty do firmy.

Odblaskowe gadżety to akcesoria, które pokocha Twoja firma! Będą świetną wizytówką, informując o tym, że potrafisz wybrać funkcjonalne i przydatne gadżety oraz dbasz o bezpieczeństwo.

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Vote count: 1

Bądź pierwszym który oceni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK