Jakie gadżety na targi wybrać? Poznaj nasze pomysły

Opublikowane: 2022-03-17

Planujesz wziąć udział w targach i rozreklamować swoją markę? W takim razie koniecznie musisz zadbać o to, aby Twoja firma wyróżniła się na tle konkurencji i przyciągnęła uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów. W jaki sposób? Najlepiej przy pomocy gadżetów z logo Twojej firmy. Sprawdź, zatem jakie gadżety na targi warto wybrać.

Przykładowe gadżety na targi firmowe

Zastanawiasz się, jakie gadżety na targi warto wybrać? Opcji jest naprawdę sporo. Jednak najlepiej, aby upominki z jednej strony były przydatne, ale też oryginalne. Oto kilka sprawdzonych rozwiązań, które szczególnie polecamy:

  • zawieszki odblaskowe z nadrukiem w wybranym kształcie ? sprawdzą się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych;
  • maskotki odblaskowe ? świetnie sprawdzają się, gdy oferujesz produkty dla dzieci;
  • worki z odblaskami i logo ? worki, które można nosić jako plecak to hit ostatnich lat, więc koniecznie warto zdecydować się właśnie na takie gadżety na targi firmowe;
  • smycze odblaskowe ? jeśli Twoja firma dopiero się rozwija i nie chcesz od razu wydawać zbyt dużo pieniędzy na gadżety na targi, to zdecydowanie możesz sięgnąć po ponadczasowe smycze;
  • akcesoria dla psów z odblaskami ? gdy Twoja marka oferuje produkty dla czworonożnych pupili, to koniecznie postaw na podniesienie ich bezpieczeństwa przy pomocy odblasków dla zwierząt.
  • gadżety reklamowe ? wśród typowych upominków na targach można wyróżnić również takie gadżety, jak kubki, balony z nadrukami, długopisy, torby oraz T-shirty. To zdecydowanie przedmioty, które od lat są chętnie wybierane i rozdawana na targach, a przy tym nie wymagają poniesienia zbyt dużych kosztów.

gadżety na targi firmowe jakie wybrać

Jakie gadżety na targi najlepiej wybrać?

Po pierwsze bardzo ważne jest to, aby dopasować gadżety na targi do Twojej firmy. Z jednej strony chodzi tutaj o branżę, w jakiej działasz, ale to nie koniec. Upominki powinny nawiązywać również do wizerunku oraz wartości, którymi kieruje się Twoje przedsiębiorstwo. Zatem, jeśli np. masz markę, oferującą ekologiczne kosmetyki, to musisz wybierać upominki na targi, które zostaną wykonane z materiałów z recyclingów i nadających się do dalszego recyclingu. Skupienie się na tej kwestii jest bardzo istotne, gdyż niedopatrzenie może negatywnie wpłynąć na odbiór Twojej firmy i uczynić ją mniej wiarygodną.

Po drugie dostosuj rodzaj gadżetów na targi do sposobu i tonu komunikacji. Social Media, newsletter czy strona internetowa powinny mówić jednym głosem. W zależności od rodzaju komunikacji należy dobrać odpowiednie upominki na targi.

Po trzecie nie zapomnij o potrzebach swoich odbiorców. Dostosuj upominki na targi do cech, które wyróżniają Twoją grupę docelową ? do ich wieku, zainteresowań, płci czy innych wyróżniających cech.

Po czwarte jakość ma znaczenie. Nie zapomnij o tym, że wykonanie i wygląd gadżetów na targi stanie się wizytówką Twojej marki. Dlatego stawiaj na produkty, które są wytrzymałe ale również praktyczne.

Po piąte dodaj logo swojej firmy. Warto, aby gadżety, które chcesz oferować na targach, posiadały logo Twojej firmy. Możesz dodać też nazwę strony internetowej czy numer telefonu.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Bądź pierwszym który oceni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK