Gdzie kupić kamizelki odblaskowe?

Opublikowane: 2023-02-21

Kamizelki odblaskowe to bardzo ważny element wyposażenia nie tylko samochodów, ale też pieszych i rowerzystów. Są one także wykorzystywane jako element odzieży roboczej czy w wielu innych sytuacjach. Ich celem jest zwiększenie widoczności po zmierzchu i w nocy, ale też w ciągu dnia. Wszystko po to, by maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo osób je noszących. Gdzie kupić kamizelki odblaskowe? I o czym pamiętać? Podpowiadamy poniżej.

Jak wybrać odpowiednią kamizelkę odblaskową?

Kamizelka odblaskowa zwiększa widoczność osób ją używających, jednak aby zapewniła maksymalny poziom bezpieczeństwa w miejscu, w którym panuje słaba widoczność, powinna być odpowiednio dopasowana.

Kluczową rolę odgrywa materiał, z jakiego została wykonana kamizelka odblaskowa, dlatego tak ważne jest, by kupować kamizelki odblaskowe w sprawdzonych punktach. Jest to element zakładany na odzież, stąd też materiał musi być odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia czy blaknięcie spowodowane promieniowaniem UV. Proponowane przez nas kamizelki odblaskowe są wykonane z fluorescencyjnego poliestru 100%, o gramaturze 120 g. Dzięki temu są trwałe, odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i nawet przy intensywnej eksploatacji nie tracą swojego kształtu.

Podczas wyboru kamizelki odblaskowej należy sprawdzić, jakiej jest ona jakości i czy spełnia normy określone przez przepisy prawa. Wszystkie kamizelki odblaskowe w naszym sklepie to modele zgodne z normą EN ISO 20471:2013, wyposażone w dwa pasy odblaskowe, wykonane ze srebrnej tkaniny zgodnej z normą EN471. Taka budowa kamizelki zapewnia właściwe odbijanie światła, a tym samym sprawia, że osoba w nią ubrana jest widoczna nawet w całkowitej ciemności.

Gdzie kupić kamizelkę odblaskową dla dorosłych i dzieci?

Wiele osób zastanawia się, gdzie kupić dobrej jakości kamizelkę odblaskową. Odpowiadając na to pytanie, w pierwszej kolejności polecamy nasz sklep internetowy odblaski.net.pl. Proponujemy bogaty wybór różnorodnych kamizelek odblaskowych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wszystkie modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w wysokiej jakości odblaski, a wszystko to zgodnie z polskimi i europejskimi normami. Tylko modele spełniające te wymogi dają gwarancję widoczności, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Ponadto, jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić kamizelki odblaskowe dla dzieci, to znajdziesz je również u nas.

Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz:

  • kamizelki odblaskowe dla dorosłych
  • kamizelki odblaskowe dla dzieci

Są one dostępne w różnych rozmiarach i dwóch kolorach do wyboru: żółtym lub pomarańczowym. Jeśli natomiast zastanawiasz się, gdzie kupić kamizelki odblaskowe dla pracowników firm budowlanych czy innych, to oferujemy kamizelki z nadrukiem odblaskowym. Wykonujemy wysokiej jakości nadruki odblaskowe na tekstyliach metodą polegającą na wgrzewaniu termoprasą napisów uprzednio wyciętych laserem z folii odblaskowej typu ,,heat transfer”. Dzięki temu właściwie spełniają swoją funkcję i są niezwykle trwałe.

Poza kamizelkami oferujemy szeroki wybór innych produktów odblaskowych, które zwiększą bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły i do domu, jak również dorosłych w pracy i wielu innych miejscach wymagających zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Odpowiadając na pytanie, gdzie kupić kamizelki odblaskowe, warto również wspomnieć o innych miejscach. Można zamówić je w różnego rodzaju sklepach stacjonarnych czy internetowych. Decydując się na zakup w tego typu punktach, warto pamiętać, by dokładnie sprawdzić jakość wybranego modelu kamizelki. Odzież odblaskowa niespełniająca określonych norm nie zapewni bowiem właściwego poziomu bezpieczeństwa.

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Vote count: 1

Bądź pierwszym który oceni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIStrona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK